Menu Zamknij

Międzynarodowa Innowacyjność i Konkurencyjność w XXI w. Aspekty Innowacyjne

Międzynarodowa Innowacyjność i Konkurencyjność w XXI w.
Aspekty Innowacyjne

Redakcja naukowa
Radosław Luft

 

ISBN 978-83-67033-43-5

e-ISBN 978-83-67033-44-2

Liczba stron: 266
Format: B5
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2022

Cena: 61,00 zł

(w tym 5% VAT)

nakład wyczerpany

MIK21 – Międzynarodowa Innowacyjność i Konkurencyjność w XXI wieku staje się marką Fundacji Innowacji i Nowoczesnych Technologii – INOTECH. To już trzecia edycja i tak jak w latach ubiegłych dzięki wspaniałym ludziom ze świata nauki i biznesu mogliśmy zrealizować ten projekt, jak również dzięki Wam autorom ciekawych, interdyscyplinarnych prac naukowych.
MIK–21 to interdyscyplinarna publikacja, gdzie czytelnicy znajdą w niej wartościowe treści, zwłaszcza z zakresu innowacji, nowoczesnych technologii i cyfrowej transformacji współczesnego świata, jak również z ekonomii i zarządzania. Współcześnie coraz bardziej widać ogromne zainteresowanie problematyką innowacyjności, co wynika z postępu cywilizacyjnego jakim charakteryzuje się XXI wiek.
Z kolei dążenie do rozwoju innowacyjnego skutkuje wzrostem efektywności i wydajności pracy, tworzy społeczeństwo zorientowane na innowacje, nowoczesne technologie, produkty i rozwiązania, przy jednoczesnym poszanowaniu zrównoważonego rozwoju przyczyniając się do mniejszego zużycia surowców oraz zwiększenia proekologicznych rozwiązań, przy jednoczesnym zaspokajaniu potrzeb społecznych.
W 2022 roku można zaobserwować narastające tendencje rozwojowe związane z innowacyjnością bez których wiele gospodarek nie mogłoby już funkcjonować. To właśnie innowacyjność gospodarek przyczynia się do zmian społeczno-cywilizacyjnych dając szanse przyszłym pokoleniom na lepsze życie jednocześnie poprawiając obecną jakość życia.

 

 

do pobrania>>