Menu Zamknij

MIK-21 Międzynarodowa Innowacyjność i Konkurencyjność w XXI w. Aspekty Społeczne

MIK-21 Międzynarodowa Innowacyjność i Konkurencyjność w XXI w.
Aspekty Społeczne

redakcja naukowa
Radosław Luft

ISBN 978-83-67033-92-3

e-ISBN 978-83-67033-93-0

Liczba stron: 192
Format: B5
Oprawa: miękka
Rok wydania: 2023

Cena: 89,00 zł

(w tym 5% VAT)

Wersja elektroniczna
dostępna jest m.in. w:
Księgarnia Internetowa PWN
IBUK.pl

Publikacja „MIK-21 Międzynarodowa Innowacyjność i Konkurencyjność w XXI wieku – Aspekty Społeczne” to podróż przez dzisiejszy świat innowacji, której nie sposób ograniczyć do jednej dziedziny bądź sprowadzić do lokalnych ram.
Jest to już czwarta edycja znanej i cenionej przez czytelników publikacji Fundacji Innowacji i Nowoczesnych Technologii – INOTECH, która ma charakter interdyscyplinarny. Multidyscyplinarna perspektywa, pozwala na zrozumienie szerokiej panoramy wiedzy o świecie w jego wielu aspektach. Takim spojrzeniem od zawsze kieruje się Fundacja INOTECH, które umożliwia nam wyznaczanie kluczowych ścieżek rozwoju w kierunku osiągnięcia innowacyjności i konkurencyjności.
Z racji swojej interdyscyplinarności w książce tej czytelnicy znajdą cenne treści z różnych dziedzin naukowych, innowacyjnych rozwiązań i nowoczesnych technologii opartych na badaniach naukowych. Od dłuższego czasu zauważa się ogromne znaczenie innowacyjności i konkurencyjności w współczesnych gospodarkach. To właśnie innowacyjność stymuluje rozwój gospodarek, tworząc coraz lepsze warunki życia i przyczyniając się do wzmocnienia pozycji konkurencyjnych regionów. Innowacyjność i konkurencyjność łączą się ze sobą, wzajemnie oddziałując, i dają życie nowym rozwiązaniom ekonomicznym, organizacyjnym, odkryciom naukowym, pa-tentom, wynalazkom i technologicznym innowacjom.
Monografia ta przeznaczona jest dla wszystkich, którzy interesują się kwestiami innowacyjności. Jednym z jej głównych celów jest wymiana wiedzy i doświadczeń.

spis treści>>